Duyurular

Ziyaretçilerimiz

İTHALAT & İHRACAT GÜMRÜKLEME HİZMETİ

Türkiye – AB Gümrük Birliği çerçevesinde belirlenmiş olan uluslararası standartlara ve kurallara uygun olarak eşit koşullarda ticaret yapılmasını ve serbest rekabet ortamının sağlanmasını hedefleyen mevzuatlar bütünlüğünde İlknur Temsilcilik olarak müşterilerimize uluslararası standartlarda gümrükleme hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimizin gümrük işlemlerini birebir takip edip gerçekleştirmek ile birlikte istenirse müşterilerimize gümrük işlemleri konularında danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

İthalat ve ihracatın daha basit ve hızlı bir hale gelebilmesi için İlknur Temsilcilik olarak size avantajlı ve etkin çözümler sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki; firmalara sunduğumuz ithalat ve ihracat çözümleri sadece bizden hizmet satın alan firmalara çözüm üretmek demek değildir. Dış ticaret faaliyetlerinin desteklenmesi ve dış ticaret alanında tıpkı İlknur Temsilcilik gibi hızlı çözüm üreten markaların olması aynı zamanda ülkemizin dış ticaret konusundaki eksiklerinin giderilmesi için atılmış büyük bir adımdır. Çünkü gümrükleme dış ticaret faaliyetlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

İthalat esnasından uygulanan gümrükleme işlemleri farklı iken ihracat esnasında uygulanan gümrük işlemleri farklıdır. Her ikisinde de ayrı ayrı dikkat edilmesi gereken püf noktalar olmakla birlikte her ikisi içinde yasal mevzuatlarda da belirgin farklılıklar vardır. İthalata ve ihracata konu olan gümrük işlemlerinde karşınıza çıkabilecek her türlü pürüzde çözümün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Ağrı gümrüklerinde iş takibinin yapılması ve her türlü gümrükleme işlemlerinin sizin adınıza yapılması verdiğimiz profesyonel hizmetlerimizin başında gelir.

Firmanızı daha da ileriye taşımak için buradayız…