Duyurular

Ziyaretçilerimiz

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ

2003 yılında aile şirketi olarak kurulan İlknur Temsilcilik'in şirket değerleri, zaman içerisinde bizzat uygulanarak şirketimizi bu günkü başarısına taşımış olan çalışma prensiplerimizdir.

Şu an birinci kuşak yönetim ile ikinci kuşak yönetimin eş zamanlı olarak çalıştığı şirketimizde;  şirket değerlerimize sahip çıkarak gelecek nesillere ülkesine katkı sağlayan başarılı bir şirket emanet etmek istemekteyiz.

İlknur Temsilcilik olarak biliyoruz ki, bu günkü başarımızın sırrı şirket çalışanlarımızın takım çalışması, disiplinli iş yaklaşımı ve işine gönülden bağlılıklarının bir sonucudur.

Bu değerleri kendilerine bir pusula olarak belirleyecek olan üçüncü kuşak yöneticilerimiz İlknur Temsilcilik şirketini daha da ileri bir konuma getireceklerdir.

Şirket Değerlerimiz;

Güvenilirlik ve İş Kalitesi

Müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız ile karşılıklı olarak sonsuz bir güven ortamında yaptığımız işlerimizin bir sonucu kaliteli işlerin ortaya çıkmasıdır. Bu güven ortamını oluşturmak yılların getirmiş olduğu İlknur Temsilcilik şirketinin ticari itibarının bir sonucudur.

Önceliklerimiz

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlara beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak şirket değerlerimizin temelini oluşturur.

Yenilikler ile uzmanlığı birleştirmek

Mevcut uzmanlığımızı, yenilikler ile birleştiririz. Böylece müşterilerimize her zaman mükemmel hizmet sunarız.

Sorumluluk sahibi olma

Çeşitli dinamikleri bir araya getirerek bütünleşik bir hizmet sunabilmeyi gerektiren iş sektörümüzde yaptığımız her işin arkasında durarak sorumluluk almaktan çekinmeyiz. Uzmanlıklarımızın bir sonucu olarak, yaptığımız her çalışmayı en başından en sonuna kadar takip ederiz.

Kusursuz hizmet prensibi

Mükemmeliyetçi yapımız bugünkü başarımızın temelini oluşturan en önemli şirket değerlerinden biridir. En yüksek kalitedeki işleri, ulaşılabilir fiyat politikamızla müşterilerimize sunarız.